fbpx
  • НАША АДРЕСА:
  • Одеська область, Тарутинский район в 6,5 км від сіл Старосілля і Весела Долина, 180-220 км від м. Одеса e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ;
    тел. моб.: (067) 519-42-62 (Viber/WhatsApp)
    Режим роботи відділу бронювання: Пн-Пт с 10:00-19:00

 

Легенда маршруту в Фрумушику-Нову в суху погоду:


З Одеси через Маяки, Монаші ​​до Сарати, після Сарати у бік Арцизу через 1,5 км – поворот направо на село Світлодолинське і потім перед в'їздом до села Введенка будуть праворуч бетонні блоки та повернути між ними направо – у бік водоймища (Веденського озера (Чілігідер)) - потім переїхати на лівий берег через місток. За містком Ви побачите бетонного Чабана №5, їдете вздовж озера основною укатаною дорогою.
Після озера і наприкінці поля буде бетонний Чабан№4 - їдемо прямо по накатаній дорозі до Чабану№3 за ним повертаємо ЛІВОРУЧ вгорку ... їдемо прямо до бетонного Чабану №2 і перед ним повертаємо ПРАВОРУЧ по укатаній дорозі до Чабану №1 та прямо до кольорових дахів. Це Фрумушика-Нова!
                           РЕКОМЕНДУЄМО ВИКОРИСТОВУВАТИ ТРЕКЕР   
Завантажити "Маршрут в суху погоду"   

Легенда маршруту в Фрумушику-Нову в дощ і сніг:

Одесса - Сарата - Арциз - Тарутино - Березино (на повороте главной дороги налево под 90 градусов - Вам НАПРАВО, налево и через переезд) - Весёлая Долина - от автобусной остановки через мостик по основной дороге прямо, справа остается памятник, и ТОЛЬКО прямо по этой дороге за границу села, по щебеночной дороге до бетонного столба СПРАВА, и направо к нам. Внимательно по этой ЛЕГЕНДЕ!
Одеса - Сарата - Арциз - Тарутине - Березино (на повороті головної дороги ліворуч під 90 градусів - Вам ПРАВОРУЧ, ліворуч і через переїзд) - Весела Долина - від автобусної зупинки через місток основною дорогою прямо, праворуч залишається пам'ятник, і ТІЛЬКИ ПРЯМО цією дорогою за кордон села, щебеневою дорогою до бетонного стовпа ПРАВОРУЧ, і праворуч до нас.  Дуже уважно за цією легендою!


Шановні гості!

Хочемо Вас попередити про те, що у святкові, вихідні та інші дні на комплекс "Фрумушика-Нова" приїжджає велика  туристів, тому просимо Вас заздалегідь повідомляти про майбутні візити!  Бажаємо приємного відпочинку!