fbpx
×

Попередження

JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: /home/palarifu/frumushika.com/www/images/living/hunt

×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/living/hunt

  • Справжній любитель якісного та цікавого полювання не проґавить шанс пополювати у степовій місцевості. Таке полювання досить складне, що вимагає максимального терпіння та професіоналізму. Але степове полювання це одне з найцікавіших занять.
    Ми у свою чергу надаємо розміщення та харчування для мисливців, а також можемо допомогти у пошуку єгеря.

        Полювання на фазанів дозволено лише у певні терміни. У зв'язку із зменшенням кількості фазанів у багатьох районах відстріл їх взагалі заборонено і вони перебувають під охороною.
    У тих же районах, де полювання на фазанів дозволяється, воно обмежене термінами та способами стрілянини.
         Основним видом полювання на фазанів є полювання із собакою. Для цього придатні майже всі породи лягавих, але перевагу слід віддати жорсткошерстим і довгошерстим собакам, які більш надійно захищені від колючої рослинності. Добре показали себе спанієлі. Відсутність у них стійки є перевагою, тому що вони енергійніші, ніж лягаві, переслідують птахів, що біжать, і швидше змушують їх піднятися на крило. Крім того, маленький ріст  спаніеля дозволяє йому легше і швидше долати зарості колючої рослинності, які іноді бувають абсолютно недоступними для великих собак.
  •     Зазвичай полювання за фазанами з собакою протікає так: собака, потрапивши на слід фазана, енергійно переслідує птаха, що біжить, а мисливець швидко йде за собакою, готуючись до пострілу. Що енергійніше переслідує собака фазана, то швидше він піднімається на крило і потрапляє під постріл. Деякі собаки, переслідуючи фазанів, обходять птаха, що біжить, і піднімають його на крило в бік мисливця.
          Іноді фазани, особливо молоді, западають і приховуються, дозволяючи лягавій собаці зробити по них стійку, а мисливцеві підійти і приготуватися до пострілу. Тоді після посилення собаки фазан піднімається з-під стійки, і полювання на нього відбувається так само, як і по інших птахам, що витримують стійку собаки.
         На полюванні за фазанами собака потрібна не тільки для того, щоб підняти птаха на крило, але й для того, щоб знайти і подати мисливцеві вбитого фазана або зловити підранку. Справа в тому, що вбитий фазан часто падає в такі чагарники, що знайти його, навіть вдень, без собаки дуже важко. Що стосується підранків, особливо якщо у них цілі ноги, то без собаки зловити їх взагалі неможливо. Поранені фазани, ледь торкнувшись землі, тікають з величезною швидкістю і миттєво зникають у заростях. До пострілу фазан досить міцний, тому кількість подранков буває дуже значне.
        Полювати за фазанами з собакою слід вранці і надвечір, тому що в жарку пору дня птахи сидять у важкодоступних місцях, не роблять набродів, а стріляти їх у густих чагарниках при випадковому підйомі неможливо. Не практикується також стрілянина з-під собаки і в дощовий час: У негоду фазани намагаються не виходити з важкодоступних місць.
    Стріляти фазана, якщо він піднімається над суцільних чагарниках, не дуже складно: фазан злітає свічкою, представляючи красиву мету.
        Рушниця для стрільби фазанів повинна мати велику різкість, що гарантує мисливця від підранків. Дроб слід застосовувати залежно від пори року, умов місцевості та віку птиці, від 8 до 4.
     

  • Контакти:
    e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ;

    тел. моб.: (067) 519-42-62 (Viber/WhatsApp)
    Режим роботи відділу бронювання: Пн-Пт с 10:00-19:00