fbpx

Історія будівництва нашого винного льоху 

     Винний льох був однією з 3-х перших споруд Фрумушики-Нова в 2006 р. З 6 червня одночасно будувалися зимове приміщення для овець, перший будиночок вівчаря і він – винний льох.
Керував будівництвом льоху (ширина – 5 м, довжина – 25 м) Паларієв Андрій Діомідович. Для влаштування склепіння він керувався довідником військового інженера-сапера. Йому допомагали будівельники із сусіднього села Старосілля. І він пообіцяв цим будівельникам, що купить у них виноград для вина за найкращою ціною, якщо до 1 серпня підвал буде готовий. Вміле керівництво, золоті руки майстрів та вдала мотивація зробили свою справу. Підвал був збудований за 45 днів. 
   
Нашим гостям ми пропонуємо продегустувати сухі червоні вина сортів: Каберне Совіньон, Одеський чорний, Мерло, Сапераві, які мають аромат дубової кори, чорниці, смородини, вишні, чорного перцю та ванілі, а також сухі білі вина сортів: Цитрон, Рислінг, Сухоліманський, Мускат Оттонель, Шардоне, Ркацителі, Аліготе, в яких притаманні аромати плодів яблук, абрикос, а іноді персиків до екзотичних солодких, букета з квітковими, мускатними, медовими та цитронними тонами. 
  Вино виробляється за традиційним сімейним рецептом і є повністю натуральним, без консервантів із найкращих місцевих сортів винограду, який обов'язково збирається вручну.
   Деякі вина зберігаються у дубових бочках. Це робить вино тільки благороднішим, сприяє збереженню природних смакових якостей. Виходять напої з унікальною гамою смаків, здатні подарувати безліч приємних моментів та емоцій. Гостям ми надаємо можливість отримати корисні рекомендації щодо вибору вина, а також щодо культури його вживання на Бессарабії.  
   Смак нашого бессарабського вина залишить яскраві враження навіть у тих, хто не є поціновувачем спиртних напоїв і не розуміється на винах, адже натуральність його компонентів та майстерність, з якою вона приготовлена, неможливо не помітити. Цей напій вбирає енергію землі і тепло сонця, напій, який щоразу виходить з новими відтінками смаків.

 

  • Контакти:
    e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ;

    тел. моб.: (067) 519-42-62 (Viber/WhatsApp)
    Режим роботи відділу бронювання: Пн-Пт с 10:00-19:00