Івана Купала на Фрумушике-Нова

У ніч з 24 по 25  червня у туристичному комплексі "Фрумушика-Нова" відбудеться стародавнє слов'янське і одне з найбільш популярних у українціів - свято Івана Купала. 

 У цей вечір "відкривається" небо і особливо молодь матиме можливість отримати підтримку неба щодо здійснення своїх мрій. У цей час Сонце дає найбільше тепла і енергії , тому Купала називають ще й богом плодючості, чоловічого початку і запліднююючоі сили. 

Дівчата вінками (символ щастя та одруження), пущеними на воду, гадають на судженого. Чий вінок хлопець дістане, з тим дівчина має бути в парі на святі. Після запалення ритуального вогню, хлопці перестрибують через багаття з тими дівчатами, вінки яких дістали. Парубок і дівчина, вдало перестрибуючи через вогонь, одружаться і житимуть щасливо. 

У програмі свята:
1. Плетіння вінків - символу щастя і одруження;
2. Пускання вінків на воду та гадання на майбутню подружню долю;
3. Прикрашання купальського дерева;
4. Добування ритуальному вогню (за участю бажаючих від гостей) у стародавній спосіб на реконструйованому для цього пристрої;
5. Пускання з пагорба горящого колеса - розкручування руху Сонця і сонячної енергії;
6. Паління купальського вогнища - вкопана в землю жердина посередині вогнища. На верхівці жердини опудало "відьми", яке парубки збивають, знищуючи таким чином зло. Перестрибування через вогнище з метою очищення і збагачення енергією Сонця.

Запрошуємо на свято 24  червня, о 19.00

Last modification: Ср 21 июнь 2017Социальные сети:

         

 

Наши партнеры:

    pf logo ларецbrit logo22 7 . .   stvol    печать    LogoКоплион

Copyright © 2016 Фрумушика-Нова
При перепечатке материалов рабочая ссылка на сайт обязательна