Тарутинські міліціонери показали дітям музей під відкритим небом

Працівники Тарутинського райвідділу міліції Одеської області організували для 22-х дітлахів із неблагополучних родин, віком від 6 до 16 років, поїздку до відомого в районі етнографічного музею під відкритим небом "Фрумушика-Нова".

Подібні заходи працівниками тарутинської міліції організовуються вже не вперше. Раніше проводилися різноманітні конкурси, а ось екскурсій ще не було. Тож правоохоронці й вирішили у період літніх канікул звозити дітей до туристичного комплексу. Всі організаційні питання взяв на себе начальник райвідділу майор міліції Іван Іщенко.

- Прибувши на місце автобусом, - розповідає він, - діти з інтересом оглянули мисливський будиночок, етнографічний музей, національні садиби та зоопарк, який нам люб'язно дозволили відвідати, незважаючи на те, що він був на ремонті.

Вражаючим моментом було відвідування храму Фрумушика-Нова. Цей храм - один з найкрасивіших у районі, справжній витвір мистецтва. Екскурсовод провела там з дітьми захоплюючу та пізнавальну екскурсію.

projivanie_v_odesse

Але найцікавішим було купання дітей у басейні, яких тут два - один для маленьких, а інший, побільше, - для дорослих, а також обід у "польових умовах", на свіжому повітрі, приготовлений працівниками райвідділу, під керівництвом "головного шеф-кухаря" - старшого інспектора дозвільної системи Сергія Калкатинича.

projivanie_v_odesse

projivanie_v_odesse

- У дітей від цієї поїздки залишилася маса вражень, - поділилася начальник сектору кадрового забезпечення Тетяна Бурлаченко, - подібні заходи проводитимуться співробітниками Тарутинської міліції й надалі.

Джерело: http://mvs.gov.ua/mvs/control/odesa/uk/publish/article/109655;jsessionid=0A6E30CEB80A799CE2E2C52799EFF5A7

Last modification: Пт 29 янв 2016Социальные сети:

         

 

Наши партнеры:

    pf logo ларец 7 . .   stvol    печать    LogoКоплион

Copyright © 2016 Фрумушика-Нова
При перепечатке материалов рабочая ссылка на сайт обязательна